W roku szkolnym 2003/2004 do złotej księgi zostali wpisani:

Najlepsi w nauce ze średnią ocen powyżej 5.0:

1. Jakub Nagi

2. Magdalena Jeż

3. Rafał Wędrychowicz

oraz wyróżniający się w różnych dziedzinach życia szkolnego:

Jakub Nagi - "Wybitny organizator o wspaniałej osobowości, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy "z sercem na dłoni" - tak o Kubie napisała wychowawczyni p. M. Siuta.

Kuba o sobie - dla mnie najbardziej liczy się drugi człowiek, który jest wielki "przez to, czym dzieli się z innymi".

Michał Karp - "udowodnił, iż zdobywanie sportowych laurów można łączyć z kształtowaniem pozytywnych cech charakteru" - tak o nim napisał nauczyciel wf p. D. Jodłowski

Michał o sobie - jestem dobry w piłce nożnej i skoku wzwyż. Moja przyszłość to zdrowy sport.

Joanna Zięba - "malowanie, rysowanie dla Joasi to poprostu życie. Jej twórczośćna zawsze pozostanie w mojej pamięci" - tak o Asi napisała nauczycielka sztuki p. M. Wacek

Aśka o sobie - chcę aby nasze życie było piękniejsze. Narazie próbuję go zmienić przez moją plastyczną twórczość.